0533 165 04 30 - 0252 316 71 25
+

Bayrak Baskı

Kurumsal logonuzun bulunduğu bayrak baskıları her türlü ebatta ve kalitede basılır. Sadece kurumsal logolu değil, Türkiye ve tüm dünya ülke bayrakları da en uygun fiyat avantajıyla Giras  Reklam’da. Tüm büyük firmalar gibi siz de isminizin göklerde dalgalanmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz. Bayrak baskı malzemeleri çok çeşitli olup ihtiyacınıza göre en doğru kumaşı seçmenizde yardımcı oluyoruz.
Bayraklar yağmura, kara, güneşe, rüzgara, fırtınaya maruz kalırlar. Tüm bu şartlara en uzun süre dayanacak malzemeyi seçmek ve kullanmak gerekir. Giras Reklam olarak en kaliteli bayrak kumaşlarını kullanmaktayız. Özellikle Türk Bayraklarımız standart ve yönetmeliklerde tarif edilen kriterlere uygun olarak hazırlanmaktadır.

 

Giras Reklam olarak baskısını yaptığımız bayrakları istediğiniz yere montajını da yapmaktayız. Deneyimli imalat ekibimiz özellikle uzun gönder bayraklarını her türlü dış koşula uygun ve direnecek şekilde monte etmektedir.

Baskı, imalat ve montaj hepsi tek bir adreste…
Bayrak Kumaş Seçenekleri

Raşel Kumaş Bayraklar, Saten Kumaş Bayraklar, Alpaka Kumaş Bayraklar, Polyester Kumaş Bayraklar
Kullanımına Göre Çeşitli Bayrak Türleri

Türk Bayrakları, Gönder Bayrakları, Masa Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Ülke Bayrakları, Plaj (Yelken)Bayrakları, Okul Flamaları, Dizili Bayraklar vb…