0533 165 04 30 - 0252 316 71 25
+

Yaka Kartları

Tamemen kendi bünyemizde üretimini gerçekleştirdiğimiz metal yaka kartları nı istediğiniz adetler de üretebilmekteyiz.

Firmaların genel olarak personellerinin tanıtımı için kullandıkları metal yaka kartı ve yaka kartları günümüzde, organizasyonlarda, otellerde, cafelerde, otellerde, hastanelerde, fuarlarda personelin tanıtımı amacıyla  sıkça kullanılmaktadır.

Daha çok metal ürünlerin tercih edilmesininin en önemli nedeni plastik olarak üretilen yaka kartlarına oranla çok daha dayanıklı olması ayrıca şık görünmesidir. Bu tarz yaka isimliği ürünleri yakaya tutturmak için iğneli yada mıknatıslı olarak tercih edilebilmektedir, firmanıza özel hazırlayacağımız tasarımlar için bizimle iletişime geçip görsel numune çalışması isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan bütün metal yaka kartı çalışmaları kendi üretimimiz olup referans niteliğindedir.

Görmüş olduğunuz ürünlerin farklı renk seçenekleri için bilgi alabilirsiniz.İhtiyacınız olan adetlerde sipariş verebileceğiniz  metal yaka kartları için ücretsiz görsel çalışma ve sipariş etmek istediğiniz adetlere göre ücretsiz bire bir numune imkanı sağlıyoruz.Size özel numune çalışması için sipariş adedinizin minimum 100 adet olması gerekmektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ